Seitenanfang

Oddział Freising

Osoba kontaktowa:


Benjamin Kolda   Kierownik oddziału   Tel: +49(0)8161.49007-20
kolda@aktivpersonalservice.de
Nicole Wecko   Sprzedaż, Administracja   Tel: +49(0)8161.49007-15
wecko@aktivpersonalservice.de
Izabela Splawska   Rekru­tacja miedzy­narodowa   Tel: +49(0)8161.49007-26
splawska@aktivpersonalservice.de
Matthias Behrendt   Admini­stracja   Tel: +49(0)8161.49007-16
behrendt@aktivpersonalservice.de
Anna Wiedemann   Działu sprze­daży/Admini­stracja   Tel: +49(0)8161.49007-18
wiedemann@aktivpersonalservice.de
Katrin Weidl   Sta­żysta (3 rok)   Tel: +49(0)8161.49007-13
freising@aktivpersonalservice.de
         

Priorytety Oddziału:


Logistyka, Pośrednictwo pracy, Obsługa i logistyka lotnisk


Kontakt


aktiv personal-service GmbH
Fischergasse 8
85354 Freising

Tel.: +49(0)8161.49007-0
Faks.: +49(0)8161.49007-22
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
www.zeitarbeitfreising.de

Formularz kontaktowy

  
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.